KOMUNIKAT NA TEMAT DZIAŁALNOŚCI SZKOŁY >>
 

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO I PORTUGALSKIEGO
 

ZAPISY: przez internet - aby zapisać się na kurs, wystarczy wypełnić formularz Zapisy on line >>

  • Jeżeli macie Państwo pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi na naszej stronie, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego Napisz do nas >>
  • Drodzy Kursanci, uprzejmie przypominamy, że w ramach Gwarancji Satysfakcji można do 10 dni od daty pierwszej lekcji zrezygnować z uczestnictwa w kursie i otrzymać zwrot opłaty za kurs. Tak więc zapisując się na kurs nic nie ryzykujesz!
  • Przypominamy, że po rozpoczęciu kursów, w trakcie roku szkolnego można przyjść na bezpłatną lekcję próbną.
  • Masz pytanie? Napisz do nas >>

Serdecznie zapraszamy do szkoły Buena Vista!

 

 

 

*

Z radością zawiadamiamy, że w październiku 2015 nasza szkoła skończyła 19 lat!

Drodzy Państwo, czasy się zmieniają, a szkoła Buena Vista trwa! Ile szkół językowych pojawiło się i zniknęło od 1996 roku do dzisiaj? Tymczasem my niezmiennie, z entuzjazmem i powodzeniem kształcimy kolejne "roczniki" adeptów języka hiszpańskiego i portugalskiego. Zaufaj naszemu 19-letniemu doświadczeniu - zaufaj fachowcom! W naszej pracy łączymy w  rozsądnych proporcjach nowoczesność i tradycję. Tę drugą rozumiemy tak, że nic, żadne cudowne metody ani wynalazki, nie zastąpi kompetentnego nauczyciela, któremu zależy na tym, żeby jego podopieczni odnieśli sukces w zdobywaniu wiedzy i który w solidny sposób omówi z Wami przerabiany materiał, a następnie zaproponuje odpowiednią porcję ćwiczeń praktycznych. Takich prawdziwych nauczycieli spotkasz w szkole Buena Vista. Nigdy też nie zabraknie kubka gorącej kawy czy herbaty, więc jeżeli chcesz miło i pożytecznie spędzić czas, odpocząć od codziennego zgiełku i zabiegania i poczuć się jak w domu - przyjdź do nas. Zapraszamy!

Buena Vista - szkoła inna niż wszystkie.  :))

 

Zapisz się na kurs